004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Відгуки про школу

Доброго дня! Школа-мрія!
Я обрала курс скетчингу, який допоміг мені визначитися у потоці знань щодо напрямку  малювання. Особливо для тих, хто свого часу не зміг отримати цих знань - зі  школою  creativeschool успішно надолужуются ці знання. 

З радість чекаю на наступне навчання.
успіхів та розвитку бажаю школі-мрії!

 blavatska.jpg 

Роксолана Блавацька. 

 Студентка курсу "Скетчинг"

 

Завжди цікавилася рекламою і графічним дизайном. У  вільний час дивилася відеоуроки з фотошопу, але почула про школу дизайну Creative і вирішила піти повчитися у професіоналів). Крім роботи з графічними редакторами тут вам дадуть поштовх до чогось більшого, завжди розкажуть про новинки в світі дизайну і порадять в якому напрямку розвиватися! Навіть після закінчення курсів деколи звертаюся за професійною порадою.

 6

Марта Матула. 

Студентка курсу "Графічний дизайн"

 

 

Розкажу Вам про школу дизайну. Навчалася там минулого року на курсі графічного дизайну. Багато навчилася і розробила фірмовий стиль для Ornament. Час курсу 5 місяців. Вивчали графічні редактори та основи для будь-якого дизайну, тобто: кольорзнавство, композицію, історію. Результатом задоволена, отримані знання використовую в навчанні і Fashion-дизайні. Насправді, школа має багато напрямків і курсів, а викладають там молоді перспективні дизайнери.

 

5

 Дарина Паращин. 

Студентка курсу "Графічний дизайн"

Приємно відзначити, що процес викладання курсу організовано на досить високому рівні. Програмою навчання передбачено чимало цікавих тем як теоретичного, так і практичного характеру. Перевагою курсу є й те, що до процесу залучено досвідчених дизайнерів-практиків, що зробило його максимально живим та практично орієнтованим. Між колективом школи та студентами панує  дружня позитивна атмосфера, що надихає на творчість, навчання й пізнання нового. Отриманні знання справді допомагають в облаштуванні власного житла, а також є цінними при освоєнні професії дизайнера. Дякую школі та викладачам за знання, досвід та позитивні емоції.

З повагою, Ольга Владимир

 

vladumur.jpg 

Ольга Владимир.  

Студентка курсу "Дизайн інтер'єру"

 

Рік тому в Школі дизайну "Creative" я  успішно пройшла курс "Дизайн інтер'єру", отримала практичний досвід, програма навчання розроблена логічно і пристосована до потреб студентів. Ви одразу працюєте з реальним  об'єктом,  можете безпосередньо бути на об'єкті і ставити свої запитання викладачу, професійно вчитись знімати обміри приміщення і бачити реальну картину майбутньої професії. Зараз працюю дизайнером інтер'єру в дизайн-бюро "Goisan Group". Якщо Ви бажаєте бути професіоналом в своїй справі і готові навчитись, - Вам у Creative!"

оля

Ольга Коваль.  

Студентка курсу "Дизайн інтер'єру"

  

Я доволі довго шукала у Львові (і навіть в інших містах України) альтернативу вищій освіті в області дизайну та кравецької справи і дуже рада, що знайшла Creative design school!  Певні знання та вміння у мене вже були до навчання, завдяки самоосвіті, але відчувалася потреба розкласти все "по  поличках")) Один із найважливіших критеріїв у виборі освітнього закладу для мене - це викладачі. З цим у Creative все супер! Усі педагоги, котрі вели заняття - практикуючі спеціалісти!!! Обстановка у школі творча, персонал дуже привітний, працюється комфортно та продуктивно). У стислі терміни я освоїла величезну кількість інформації (теоретичної та практичної), якою зараз часто користуюсь у розробці нових дизайнів, конструювані, моделюванні та пошитті одягу)) Дуже дякую за все колективу Creative design school!!! Ви просуваєте нашу освіту на європейський рівень)

 

3

  Ольга Лозійнська.

Студентка курсу "Дизайн одягу"

 

  

 

Пройшовши курс маркетинг і реклама отримала багато необхідних знань у цих сферах, що на сьогоднішній день є необхідними для успішного розвитку власного бізнесу. Чудова група, чудовий викладач Ія Кучинська, дуже доступний виклад матеріалу. Рекомендую всім хто має власний бізнес і тим хто тільки планує розпочати власну справу щоб уникнути багатьох помилок)))

 

mariya chernyavska

Марія Чернявська.

Студентка курсу "Маркетинг та реклама"

 

 

 

Враховуючи, що за освітою я - маркетолог,  курс "Маркетинг та реклама"  особисто для мене, був досить корисним та цікавим. Лекції були змістовні, цікаві, містили багато практичних прикладів. Для людей, які починають вивчати маркетинг - такий курс однозначно є чудовим стартом. Він формує загальне поняття про маркетинг та дає базовий набір знань, без якого орієнтуватись в цій сфері неможливо. Дякую Вам за курс:)))

 

juliya dobranska

Юлія Добрянська. 

Студентка курсу "Маркетинг та реклама"

ПП «Фірма «Максимус»

 

Доброго дня!  Хотілося подякувати школі Creative design school за надані курси по Маркетингу та рекламі, а особливо куратору курсу Ії Кучинській!

Перед початком курсу уявлення про маркетинг, можна сказати були нульові, але з першого заняття, все почало прояснюватися. Став зрозумілий ланцюжок, побудови маркетингового плану, також  тепер вже розумію важливість усіх теоретичних понять у сфері маркетингу, і застосування їх на практиці. Завдяки курсу, я навчалися, правильно робити аналізи ринку, що тепер дуже допомагає мені у моїй роботі! Дуже сподобалися приклади, які надавалися куратором під час занять. Весь матеріал подавався у легкій формі, після трьох годин, взагалі не відчувалося навантаженості, як інколи буває, інформація легко засвоювалася, так як Ія вміє доступно її доносити :)

 

diana voj

Діана Войцеховська.

Студентка курсу "Маркетинг та реклама"

ОВ "АЙС-КРІМ СЕРВІС"

 

 

До відвідування курсу я вже мала досвід роботи по маркетингу, але не мала ніякої освіти по цій спеціальності. Курс дуже класно розклав все по поличках в моїй голові. Дуже сподобалося, що було багато практики і самі знання, які дають викладачі курсу - дуже практичні. Це таке, яке реально пригодиться в роботі, а не теоретична водичка.

Дуже вдячна Вам за проведений разом час.

З повагою, Ірина Дацків 

ira dattckiv

Ірина Дацків. 

Студентка курсу "Маркетинг та реклама"

ТзОВ «Агролайф корми» (ТМ Kormil)

 

 

Я проходил недельный интенсив по маркетингу этим летом. До этого с маркетингом был знаком из далека но после вашего интенсива эта тема открылась для меня гораздо больше и глубже за что я вам и благодарен. Очень понравилось то что к каждому был индивидуальный подход и если что то было непонятно вам это раскладывали по полочкам так что все становилось очевидным. Очень рекомендую, особенно  для начинающих бизнесменов или маркетологов ))) 

 

vsevolod

Тарханов Всеволод 

Мережа квест-кімнат «Quest Rooms»

 

 

Ія – людина з досвідом маркетолога з великим багажом знань. І що саме основне, не теоретичних,а практичних. Справляє приємне особисте враження. Володіє аналітичним складом розуму та рішучими рисами характеру. Одразу видно, що маркетинг –  дійсно її «стихія». Дуже тішуся,що потрапила у шоклу creative та саме до Ії на курс. Почерпнула багато для себе знань, джерел для подальшого навчання та різних цікавих маркетингових «фішок». Дякую! За консультацією обов`язково ще звернусь!

 

galuna slobodyanuk

Галина Слободянюк

Компанія «WanderLove»

 

 

Дуже талановита та справжній професіонал у своїй справі. Ія завжди легко знаходить спільну мову зі «студентами» та викладає не в «академічному»  фрматі. Це класно. Як викладач Ія старається навчити своїх студентів мислити як маркетологи, вчить, як правильно та грамотно братися за справу, і які запитання для себе ставити для виконання цілей. Це дуже цінно. Такий підхід до навчання,я вважаю, є найбільш правильним. Загалом на заняттях було ікаво, інформативно та весело, а часті дискусії та обговорення були корисними та практичними.

leshnewska yaruna

Лешневська Ярина

Курс "Маркетинг та реклама"

 

Для мене курси були подарунком на день народження, вдалим подарунком) дуже цікаво і пізнавально, багато практичної потрібної інформації... якщо потрібно багато знань в короткі терміни-вам сюди. Дякую

daruna

Дарина Багковська

 

Гарна дизайнерська школа, де діти можуть проявити свою

креативність. Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера

діяльності. Ви молодці, у вас велике майбутнє!!!

4

Ірина Бенько

Школа дизайну для підлітків

 

Чудовий заклад для підлітків, які хочуть розвивати свої таланти! 

2

Уляна Копцюх

Школа дизайну для підлітків

"Що таке дизайн для мене? Це мрії, кольори, відчуття і бачення, які нас оточують! Це те, де ми живемо і як ми живемо! Це наше бачення світу!  Це наш світ, який ми самі творимо навколо! І це світ, який вчать нас творити в школі Creative. Вже сама атмосфера надихає творити, придумувати і вчити щось нове.  Так само я в захваті від викладача, який до глибини душі захоплений справою, якою займається, і це захоплення дуже талановито передає своїм учням.

Окремо хочу відзначити програму. Для себе я порівнюю її з другою вищою освітою, але європейського рівня, де тебе справді вчать, а ти справді вчишся і здобуваєш не просто нові знання, а реальну нову професію!

Навчання в школі Creative для мене є захопливим, та дуже цікавим вивченням світу дизайну, від глибини відчуттів до вершин професійних знань"

 

 

Юлія Шмідт.

Студентка курсу "Дизайн інтер'єру"

"Курс викладається в доступній та цікавій формі, інформація легко запам’ятовується.

На мою думку, курс дизайну інтер’єру дозволяє отримати всі необхідні знання для роботи в сфері дизайну!"

Марта Хар.

Студентка курсу "Дизайн інтер'єру"

Курс Дизайн та рестайлінг  - добра нагода спробувати свої сили в дизайні, курс розрахований на тих хто планує ремонт в власному помешканні , втім може бути і нагодую зрозуміти для себе  чи може стати дизайн інтер’єру вашою професією. Я тепер теж замислилась над цим

Оксана.

Студентка курсу «Дизайн та рестайлінг»

Курс сподобався, сподіваюсь продовжити навчання на профі-рівні!

Марта.

Студентка курсу «Ландшафтний дизайн»

Навчання сподобалось тим що програма курсу дуже різноманітна. Ми і слухали лекції, і малювали, і виготовляли різні предмети декору власними руками. Було цікаво, тепер сподіваюсь,  що вдасться реалізуватись у новій професії)

Олена.

Студентка курсу «Декораторство»

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові