004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Ія Кучинська
"Якщо клієнт отримав у Вас лише те, що хотів, вважайте Ви програли»

Contact

Information: Дипломований спеціаліст у сфері міжнародного маркетингу та реклами. Досвід роботи понад 13 років. У своїй роботі керується виключно принципами стратегічного мислення та побудови сильного бренду, комплексним підходом до розуміння бізнесу. Для досягнення поставлених цілей використовує поєднання офф-лайн та он-лайн маркетингової стратегії. Працювала з такими компаніями, як стоматологічна клініка «Рікота», Асоціація імплантологів України, готель «Нобіліс», Блок Юлії Тимошенко, готель-резорт «Озерний край», цукерня «Мадлен», дитячий ресторан «Буратіно», ресторан «Максим», ресторан «Афродіта», арт-галерея «Максим», ресторан «Ё-моё», салон-перукарня «Багіра», «Паллада», «Клеопатра» та багато інших.

На сьогоднішній день Кучинська Ія є одним з управляючих партнерів компанії IQ Promotion – компанії готових маркетингових рішень.

Викладач школи дизайну CREATIVE SCHOOL та WEB Marketing Academy (в рамках IT Академії Logos). Автор статей та публікацій, постійний учасник семінарів та конференцій.

 

Замовити сайт у Львові