004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Ія Кучинська
"Якщо клієнт отримав у Вас лише те, що хотів, вважайте Ви програли»

Contact

Information: Дипломований спеціаліст у сфері міжнародного маркетингу та реклами. Досвід роботи понад 13 років. У своїй роботі керується виключно принципами стратегічного мислення та побудови сильного бренду, комплексним підходом до розуміння бізнесу. Для досягнення поставлених цілей використовує поєднання офф-лайн та он-лайн маркетингової стратегії. Працювала з такими компаніями, як стоматологічна клініка «Рікота», Асоціація імплантологів України, готель «Нобіліс», Блок Юлії Тимошенко, готель-резорт «Озерний край», цукерня «Мадлен», дитячий ресторан «Буратіно», ресторан «Максим», ресторан «Афродіта», арт-галерея «Максим», ресторан «Ё-моё», салон-перукарня «Багіра», «Паллада», «Клеопатра» та багато інших.

На сьогоднішній день Кучинська Ія є одним з управляючих партнерів компанії IQ Promotion – компанії готових маркетингових рішень.

Викладач школи дизайну CREATIVE SCHOOL та WEB Marketing Academy (в рамках IT Академії Logos). Автор статей та публікацій, постійний учасник семінарів та конференцій.

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові