004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

ДИЗАЙН-WEEKEND

 

Проведіть вихідні з користю разом із «Design Weekend»!

«Design Weekend» – новий проект інноваційного центру бізнесу та дизайну «Design House» та «Creative Design School», створений для тих, хто відкритий для розвитку, нових знань, вражень та ідей. Поспілкуйтесь за чашкою кави з провідними експертами в галузях дизайну та маркетингу, почерпніть нові інноваційні ідеї для розвитку власного бізнесу! «Design Weekend» проходить в форматі інтенсивних семінарів, присвячених актуальним темам сфери дизайну. Дізнайтесь першими про останні світові тенденції галузі!

 

 

Майбутні події

 

 


 

Минулі події

 
 

gar FB

Вперше у Львові унікальний концепт від Prom Design Fest спільно з Design House та Школа Дизайну Creative! На один вікенд центр бізнесу та дизайну Design House перетвориться на майданчик для великого розпродажу дизайнерських меблів та предметів декору!

PROM DESIGN FEST "GARAGE SALE" - унікальний розпродаж виробів предметного дизайну на якому будуть представлені роботи українських дизайнерів, відомих чи тих що тільки починають свій шлях. В межах двох днів у Вас буде можливість придбати дизайнерські речі з нашого шоу-руму з великими знижками.

У програмі:
- 12-19 год. - Продаж дизайнерських меблів та предметів декору;
- 17-19 год. - Лекційна частина.

До зустрічі на PROM DESIGN FEST "GARAGE SALE".

Коли: 21-22 жовтня.
Де: м. Львів, Design House вул. Погулянка, 5.

 

 

 

Дводенний воркшоп від Наталії Гампль "Мода. Психологія. Форкастинг. Одяг майбутнього - штампи з минулого та потенціали в 2019 році".

 

Наталія Гампль. Сфера діяльності – якісна методологія аналізу даних, дизайн одягу. Сфера захоплення – психологія та комунікативні властивості дизайну одягу. Викладач Приватного університету Зігмунда Фройда у Відні. Засновниця бренду "НН", керівник школи моди "HH FashionSchool". Дослідник в Інституті психології культур та якісних соціальних досліджень "IKUS", ініціаторка Інституту міжкультурних компетенцій "EuropCity".

В рамках воркшопу ми працюватимемо з феноменом "колір" з мультидисциплінарної перспективи: яким ми бачимо колір, форкастинг кольорової палітри сезону, звідки беруться тренди і чому важливо не нехтувати ними у сфері дизайну одягу?

Де: Design House вул. Погулянка, 5.
Коли: 25-26 жовтня 19.00-21.00
Вартість: 800 грн, при оплаті до 20.10 - 650 грн.

Реєстрація за телефоном: (063) 073 8240
або за посиланням: https://goo.gl/qzA1KA

 

 

 

Дизайн Weekend "Текстиль і Декорування інтер'єру в стилі Персидський модерн" - ворк-шоп із дизайнером Solmaz Fooladi.


Дізнайтесь про останні тенденції текстильного дизайну від архітектора та дизайнера іранського походження Solmaz Fooladi!


22 вересня 18:00-21:00 - Лекція “Текстиль і Декорування інтер'єру”.
У Вас є унікальна можливість побачити та послухати неординарний “Персидський модерн” Solmaz Fooladi. Вона продемонструє реалізовані нею проекти, познайомить українських архітекторів та дизайнерів з особливостями та усіма нюансами цього своєрідного напрямку. А також поділиться секретами створення стильного інтер’єру в стилі “Персидський модерн”.

23 вересня 10:00-15:00 - декорування інтер'єрів у модному стилі "Персидський модерн" та майстер-клас в салоні текстильного дизайну. Студенти створять експрес-проект інтер'єру з використанням сучасного текстильного декору.

Де: Design House вул. Погулянка, 5.
Коли: 22 вересня: 18.00-21.00
23 вересня: 10.00-15.00
Вартість: 1000 грн.
Реєстрація за телефоном: (068) 54 34 934
або за посиланням: https://goo.gl/qzA1KA

 

 

 

АРТ П’ятниця: "Візьми її хоча б у руки!" Презентація красивої книги про нудне: як ми намагались змусити людей читати Путівник по реформах.


Анна Кислицька розповість які проблеми виникали при створенні Путівника та як авторам вдалось їх виправити.

«Путівник по реформах» - інформаційно-аналітичний проект, який щоденно відстежує прогрес у 17 реформах в Україні.
Ідея проекту: стисло і по суті показати всім зацікавленим в Україні та за кордоном поточний стан проведення реформ.

Книга «Путівник по реформах» - нове, унікальне видання, створене незалежними експертами та журналістами «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Посольства Фінляндія в Україні, яке розглядає 17 ключових реформ, розпочатих у 2014 році. У книзі описані не лише цілі, здобуття та очікування від кожної з них, а й дано короткий історичний екскурс у кожну з галузей, що нині реформуються.

Путівник розповідає про усі попередні спроби провести реформи, а таких було чимало, та вказує на причини провалу попередніх спроб. Це перше видання такого роду – узагальнюючий аналіз ґрунтовних, глибинних змін, які відбуваються у державі сьогодні.

Де: Design House вул. Погулянка, 5.
Коли: 15 вересня: 18.00-21.00 
Вартість: 150 грн.

Реєстрація за телефоном: (068) 54 34 934 
або за посиланням: https://goo.gl/q6ud8K

 

 

 

Дизайн Weekend "Мода як фетиш. Брендоманія. Гламур" із Зоєю Звиняцьківською.

 

Зоя Звиняцьківська. Історик моди, fashion-критик, журналіст, культуролог, за фахом мистецтвознавець. Стояла біля витоків української модної індустрії та вітчизняної fashion-критики. Перший fashion-редактор ТОР 10, лектор “Культурного проекту” та Kiev Fashion Institute. Створила авторські курси «Історія моди ХХ століття», “Українська мода доби Незалежності”, “Модний авангард”. Запрошений куратор Мистецького Арсенала, куратор виставки «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності”. Автор розділу про сучасну моду України в енциклопедії «World dress and fashion» (Berg Publishers, Oxford, UK).

Колись клієнти будинків моди носили "кутюрний" одяг, тому що не було ніякого іншого. Зараз мода haute couture – іграшка для поп-зірок, багатіїв та нуворишів зі всього світу та небагатьох аристократів, що ще залишилися. Але кутюр не воліє жити в цій резервації, тому сьогодні активно просувається концепція «повсякденної розкоші»: одяг та прикраси, які ще недавно були частиною вишуканого церемонного життя, енергійно інтегруються в сучасний стрімкий світ. В діамантах цілком можливо відвідувати спортклуб, а в норковому манто ходити по крамницях. Втім, у кутюра є потужний конкурент: гламур, який пропонує нічим не обмежену розкіш. Концепція гламура не передбачає жодних інших форм життя, жодних ситуацій окрім "гламурних" – і такий погляд на життя надто звужує його можливості. Гламур – надзвичайно цікаве і досить погано осмислене явище, але, здається, у кутюра, як не дивно, сьогодні більше шансів на майбутнє.

Де: Design House вул. Погулянка, 5.
Коли: 16 вересня: 14.00-17.00
Вартість: 250 грн, при оплаті до 8.09 - 200 грн.

Реєстрація за телефоном: (068) 54 34 934 
або за посиланням: https://goo.gl/qzA1KA 

 

 

 

АРТ П’ятниця: "Все, що ви ще не чули про iSaloni 2017"

 

В Design House знову «Art п’ятниця»! Цього разу ми запросили дизайнера Оксану Іванову, яка залюбки поділиться враженнями від iSaloni 2017 та, як ніхто інший розповість про усі новинки та тренди меблевої індустрії.

Міланський меблевий салон (Salon Internazionale Del Mobile) - одна з найважливіших подій для європейских дизайнерів і виробників меблів, котрий відбувається з 1961 року щорічно.

Саме на iSaloni формується меблева та інтер'єрна мода, визначаються тенденції розвитку меблевого ринку на найближчі роки. У виставці беруть участь лише лідери світової меблевої індустрії, що представляють останні модні тренди в області інтер'єрного дизайну відвідувачам салону з усього світу.

Ми обговоримо:
- iSaloni, навіщо і як?
- Salone Satellite - майданчик для молодих дизайнерів.
- Тенденції iSaloni 2017: колір, матеріали, форма та флора.
- Milan Design Week 2017 - все місто - суцільний дизайн: Zona Tortona, Brera і багато інших.
- Архітектура, що захоплює: Fiera Milano, Музей XX століття, Будинок Пам'яті, Вертикальний ліс в Porta Nuova.

Коли: 2 червня 18:00 – 21:00 год.
Де: Design House вул. Погулянка, 5.
Вартість: 180 грн.
Реєстрація за телефоном: (068) 54 34 934
або за посиланням: https://goo.gl/qzA1KA

 

 

 

Дизайн Weekend "Візуальний мерчендайзинг" з Іриною Головчак.

 

Ірина Головчак засновник школи дизайну Школи Дизайну Creative і центру бізнесу та дизайну Design House, керуючий партнер компанії маркетингових рішень IQ Promotion, засновник громадської організації UDC (Ukrainian Design Council).

Візуальний мерчендайзинг - це не лише приваблива викладка товару чи «спокусливі» вітрини.
Це наука яка допоможе сформувати брендинг та комунікаційну стратегію магазину, розробити планування торгових приміщень, оформлення вітрин, обрати освітлення, музику, POS-матеріали. Правильний візуальний мерчандайзинг завжди забезпечує збільшення продажів!

Тривалість курсу: інтенсив
Розклад: субота 12:00-18:00
Ціна: 1000 грн. При реєстрації та повній оплаті до 31 травня – 850 грн.
Також можлива персональна консультація фахівця на об'єкті - 2000 грн.

Початок: 10 червня
Реєстрація за телефоном: +380630738240
або за посиланням: https://goo.gl/qzA1KA

 

 

 

Відкриття виставки ілюстративних робіт Марти Яцишин Skinnysticks

«STOP CENSORING OUR FUCKING ART»

 

- презентація робіт від автора ілюстрацій (частина коштів від проданих робіт  на благодійність);

- поетичний вечір від Анастасії Грегури;

- презентація весняно-літньої колекції одягу від «Художній розпис одягу Skinnysticks» та бдсм наліпок;

- багато цікавих людей та дискусій.

Творча неординарність, архітектура думки та чуттєва експресія органічно поєднується складністю та довершеністю композицій, представлених на першій персональній виставці художниці-ілюстратора, фешн блогера та автора бренду «Художній розпис одягу Skinnysticks» - Яцишин Марти. Тонке відчуття світу та любов до моди тісно сплелися у новаторські нариси бавовняних та денімових витворів, надаючи їм нетрадиційного звучання. Молода художниця сміливо оголює завуальовані частини тіла соціуму, надаючи їм спокусливого звучання. А самі ілюстрації граничать на межі дозволеного та цензури, відчуженості та пристрасті, кохання та ненависті, цнотливості та розпусти. Архітектурна освіта, природне відчуття композиції та любов до монохромної графічної подачі заклали міцний фундамент в експресивній шокуючій манері вираження сучасного мистецтва.

Експозиція «STOP CENSORING OUR FUCKING ART» складається із 3-х частин: НЮ, фешн-ілюстрація та розписані вручну предмети гардеробу. Це графічні ілюстративні роботи створені протягом 2016-2017 рр., за допомогою яких автор має на меті продемонструвати широкому загалу новаторський підхід висвітлення оголеного тіла, як витвору мистецтва. Представлені роботи відображають сучасні тенденції художньої ілюстрації та розкривають творчий потенціал мисткині, її незалежність та сформованість, а також свідчать про відчутний вплив архітектурної освіти та досвіду роботи у Китаї, як художника.

Чекаємо на Вас!

Коли: 8 квітня 18:00.

Де: «Design House» вул. Погулянка, 5. 

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові