004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Курси Рисунку

 

-Rip8fgsZxc

 

 

 

 

Скетчинг

С курсом "Скетчинг" ви навчитесь реалізовувати ідею на папері, дізнаєтесь про основні принципи побудови композиції, поповните чи розширите свої знання в області рисунка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fashion-ілюстрація

Fashion-ілюстрація – це те з чого починається мода. Це відображення ідеї дизайнера.  Проте, хоча ескізи – це лише перший крок в створенні модного одягу,  часом вони уже самі по собі витвори мистецтва. Якщо і Ви хочете навчитись рисунку для модельєрів – наш курс саме для Вас!

 

 

 

 

 

 

 Безымянный

019-карандаш ч.б

Академічний рисунок

 

Курс академічного рисунку та живопису дозволить вам опанувати техніку рисунку та живопису із необхідних перших кроків: поняття про перспективу, світло та тінь . пропорції, композицій із простих геометричних фігур, навчить відчувати композицію та розуміти закони взаємодії кольорів.  

 

 

 

 

 

 

   

Архітектурна графіка

«Архітектурна графіка» - напрям образотворчого мистецтва, що охоплює творчий процес представлення ідей і образів в області проектування і архітектурного дизайну. На сьогоднішній день актуальним є поділ архітектурної графіки на ручну і цифрову. Даний курс дає можливість отримати навички малюнка, побудови перспективи, а також графічну подачу плану ландшафтного дизайну, які є класичними в освіті архітекторів і дизайнерів.

 

 

 

  aRkZUn8i6nk

 

 

 

 

 compgraph-9             

 

 

 

 

 

Концептуальний живопис

В рамках курсу Ви дізнаєтеся про особливості акварельних технік, їх різноманітність, поняття колірного тону, види кольорових гам, вивчите способи передачі об'ємно-просторових ілюзій, фактур різних предметів. Ви освоїте методики написання пейзажу і техніку «грізаль» , а також просто отримаєте насолоду від роботи з цим легким і повітряним художнім матеріалом. 

 

 

 

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові