004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Менеджмент

6J5xqkPws2I

 

Дизайн менеджмент

Програма курсу «ДИЗАЙН МЕНЕДЖМЕНТ» об'єднує останні світові досягнення у сферах маркетингу та дизайну.  Дизайн- менеджмент виступає в якості інтерфейсу між менеджментом і дизайном , і виконує роль сполучної ланки між дизайн- мисленням,  дизайном , технологією , корпоративним управлінням , бренд- менеджментом та управлінням маркетингом на внутрішньому і зовнішньому рівні діяльності компанії.

 

 

Дизайн менеджмент. Інтенсив

Авторський курс Ірини Головчак 

Дізнайтесь про тонкощі дизайн-менеджменту лише  за тиждень із нашим інтенсивом з напрямку.

Курс створений спеціально для тих , хто працює в сфері управління творчим процесом: спеціалісти різних сфер діяльності.

В кінці інтенсивну кожен студент отримає  список практичних рішень для власного бізнесу.

 

 

 qwe

stock-

Маркетинг послуг

Ви – приватний підприємець, власник малого бізнесу у сфері надання послуг? Ви щойно відкрили свою справу? Або ви вже давно працюєте на ринку і відчуваєте, що прийшов час змін? Час вийти на новий рівень? Ви займаєтесь у компанії всім, у тому числі і маркетингом? Ви знайдете відповіді на  ці та інші питання.

Курс передбачає виконання практичних завдань, використання аналізу офф-лайн та он-лайн маркетингових інструментів роботи з клієнтом. Ви працюєте над власним проектом покрокової стратегії розвитку власного бізнесу.

 

 

 

Маркетинг послуг. Інтенсив

Авторський курс Ії Кучинської 

Авторський курс Ії Кучинської   дозволить знайти готові ефективні маркетингові рішення для вашого бізнесу лише за один тиждень інтенсивних занять!

Курс передбачає виконання практичних завдань, використання аналізу офф-лайн та он-лайн маркетингових інструментів роботи з клієнтом. Ви працюєте над власним проектом покрокової стратегії розвитку власного бізнесу. Після успішного завершення курсу Ви отримуєте сертифікат.

 

   

 

Management-process

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові