004-facebook-logo    003-instagram-logo    

 

 

Маркетинг послуг. Інтенсив

Авторський курс Ії Кучинської

Авторський курс Ії Кучинської   дозволить знайти готові ефективні маркетингові рішення для вашого бізнесу лише за один тиждень інтенсивних занять! 

     Ви – приватний підприємець, власник малого бізнесу у сфері надання послуг? Ви щойно відкрили свою справу? Або ви вже давно працюєте на ринку і відчуваєте, що прийшов час змін? Час вийти на новий рівень? Ви займаєтесь у компанії всім, у тому числі і маркетингом? Щось робите, але не знаєте, наскільки це правильно та результативно? На моєму курсі Ви знайдете відповіді на  ці питання. Маркетинг без великого бюджету, маркетинг для малого бізнесу, який відкриє двері у нові перспективи, дасть розуміння ключових помилок, які не дають Вам рухатись далі.

Для кого цей курс:

 • Для власників малого бізнесу, які самі виконують функції маркетолога у компанії і хочуть розуміти, що вони роблять правильно, а що ні.
 • Для працівників  рекламних агентств, для яких важливо розуміти суть маркетингу та правильно будувати стратегію просування.
 • Для маркетологів, які хочуть підвищити свій професійний рівень та розуміти маркетинг глобально.
 • Для власників малого бізнесу та маркетологів, які хочуть поєднати офф-лайн та он-лайн маркетинг, але не знають, як це зробити.

 

Тривалість курсу

Розклад Ціна Початок

ІНТЕНСИВ - 20 занятть по 2 акад. год 

(5 днів) 

З понеділка по п’ятницю

 10.00 - 17.00

перерва – 13.00 - 14.00 

 5 000 грн.

-7% при повній оплаті

*в ціну входить комплексний обід

 

   Набір серпень-

10.07 - 14.07

  

Реєстрація за тел.

380630738240

 Викладачі: Ія Кучинська Ірина Головчак

 

 Що Ви дізнаєтесь на курсі:

 • Чим насправді є маркетинг? Яку задачу виконує маркетолог у компанії?
 • Аналіз Вашого бізнесу під мікроскопом. ABC –аналіз. SWOT – аналіз.
 • Як клієнт приймає рішення про купівлю?
 • Як створити портрет свого ключового клієнта? А, головне, для чого? Як створити цінність для клієнта у сфері послуг?
 • Як працювати з клієнтом, щоб перетворити його у адвоката бренду?
 • Як створити свій бренд?
 • Точки диференціації Вашого бізнесу. Як відрізнятися від інших. Позиціонування.
 • Яка ціна є правильною?
 • Які маркетингові канали  комунікації обрати, щоб Вас почули?
 • Що таке креативна реклама? Та як її створити?

Курс передбачає виконання практичних завдань, використання аналізу офф-лайн та он-лайн маркетингових інструментів роботи з клієнтом. Ви працюєте над власним проектом покрокової стратегії розвитку власного бізнесу. Після успішного завершення курсу Ви отримуєте сертифікат.

Записатись

   

diana voj

Діана Войцеховська    

ТОВ "АЙС-КРІМ СЕРВІС"

Доброго дня!  Хотілося подякувати школі Creative design school за надані курси по Маркетингу та рекламі, а особливо куратору курсу Ії Кучинській!

Перед початком курсу уявлення про маркетинг, можна сказати були нульові, але з першого заняття, все почало прояснюватися. Став зрозумілий ланцюжок, побудови маркетингового плану, також  тепер вже розумію важливість усіх теоретичних понять у сфері маркетингу, і застосування їх на практиці. Завдяки курсу, я навчалися, правильно робити аналізи ринку, що тепер дуже допомагає мені у моїй роботі! Дуже сподобалися приклади, які надавалися куратором під час занять. Весь матеріал подавався у легкій формі, після трьох годин, взагалі не відчувалося навантаженості, як інколи буває, інформація легко засвоювалася, так як Ія вміє доступно її доносити :)

Ось моя сторінка в Facebook, якщо потрібна детальніше інформація!)

https://www.facebook.com/diana.voitsekhovska

ira dattckiv

Ірина Дацків

ТзОВ «Агролайф корми» (ТМ Kormil)

До відвідування курсу я вже мала досвід роботи по маркетингу, але не мала ніякої освіти по цій спеціальності.

Курс дуже класно розклав все по поличках в моїй голові. Дуже сподобалося, що було багато практики і самі знання, які дають викладачі курсу - дуже практичні. Це таке, яке реально пригодиться в роботі, а не теоретична водичка.

Дуже вдячна Вам за проведений разом час.

З повагою, Ірина Дацків 

https://www.facebook.com/ira.datskiv?ref=ts&fref=ts

 

galuna slobodyanuk

Галина Слободянюк

Компанія «WanderLove»

Ія – людина з досвідом маркетолога з великим багажом знань. І що саме основне, не теоретичних,а практичних. Справляє приємне особисте враження. Володіє аналітичним складом розуму та рішучими рисами характеру. Одразу видно, що маркетинг –  дійсно її «стихія». Дуже тішуся,що потрапила у шоклу creative та саме до Ії на курс. Почерпнула багато для себе знань, джерел для подальшого навчання та різних цікавих маркетингових «фішок». Дякую! За консультацією обов`язково ще звернусь!

https://www.facebook.com/galyna.slobodianiuk?ref=ts&fref=ts

 

leshnewska yaruna

Лешневська Ярина

Дуже талановита та справжній професіонал у своїй справі. Ія завжди легко знаходить спільну мову зі «студентами» та викладає не в «академічному»  фрматі. Це класно. Як викладач Ія старається навчити своїх студентів мислити як маркетологи, вчить, як правильно та грамотно братися за справу, і які запитання для себе ставити для виконання цілей. Це дуже цінно. Такий підхід до навчання,я вважаю, є найбільш правильним. Загалом на заняттях було ікаво, інформативно та весело, а часті дискусії та обговорення були корисними та практичними.

 

 

alina gladyn

Аліна Гладун

ПП «Фірма «Максимус»

Чудовий курс! Все чітко та по справі!

https://www.facebook.com/alinka.gladun

 

vsevolod

Тарханов Всеволод

Мережа квест-кімнат «Quest Rooms»

Я проходил недельный интенсив по маркетингу этим летом. До этого с маркетингом был знаком из далека но после вашего интенсива эта тема открылась для меня гораздо больше и глубже за что я вам и благодарен. Очень понравилось то что к каждому был индивидуальный подход и если что то было непонятно вам это раскладывали по полочкам так что все становилось очевидным. Очень рекомендую, особенно  для начинающих Бизнесменов или маркетологов ))) 

https://www.facebook.com/seva1114

 

 

mariya chernyavska

Марія Чернявська

   Стоматологічна клініка «Арт-дент»

Пройшовши курс маркетинг і реклама отримала багато необхідних знань у цих сферах, що на сьогоднішній день є необхідними для успішного розвитку власного бізнесу. Чудова група, чудовий викладач Ія Кучинська, дуже доступний виклад матеріалу. Рекомендую всім хто має власний бізнес і тим хто тільки планує розпочати власну справу щоб уникнути багатьох помилок))) 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006988715671

daruna

Дарина Багковська

Для мене курси були подарунком на день народження, вдалим подарунком) дуже цікаво і пізнавально, багато практичної потрібної інформації... якщо потрібно багато знань в короткі терміни-вам сюди. Дякую 

https://www.facebook.com/daryna.stebnytska

juliya dobranska

Юлія Добрянська

ПП «Фірма «Максимус»

Враховуючи, що за освітою я - маркетолог,  курс "Маркетинг та реклама"  особисто для мене, був досить корисним та цікавим.

Лекції були змістовні, цікаві, містили багато практичних прикладів.

Для людей, які починають вивчати маркетинг - такий курс однозначно є чудовим стартом.

Він формує загальне поняття про маркетинг та дає базовий набір знань, без якого орієнтуватись в цій сфері неможливо.

Дякую Вам за курс:)))

https://www.facebook.com/yulia.dobryanska

 

 

 

Nabir zuma 2018

зимовий табір


Замовити сайт у Львові